Tijd Naam Locatie

Tuesday 27 June 2017

18:00 - 00:00No Towel NightSauna NieuwezijdsAmsterdam
20:00 - 01:00Coby's Crazy MEGA Bingo XLCafé The Queen's HeadAmsterdam
20:00 - 23:00Pub Quiz BodytalkBodytalkUtrecht

Wednesday 28 June 2017

12:00 - Thu 06:00NEW: Twinkie WednesdaySauna NieuwezijdsAmsterdam
19:00 - 02:00Elvis eventDe LollipopTilburg
22:00 - 03:00Miss Tabitha's Fabulous Cocktail Wednesday!Taboobar AmsterdamAmsterdam

Thursday 29 June 2017

22:00 - 04:00Henk DisselJantjes VerjaardagAmsterdam
22:00 - 03:00SOHO Service: GayribbeanSOHO - AmsterdamAmsterdam
22:30 - 02:00Pre-party Fashionclash & 'Pretty Exposed' performanceSway CaféMaastricht
23:00 - 04:00Jayh x NyX op DonderdagClub NYXAmsterdam
23:00 - Sun 07:00Dies3l Festival Summer Edition 2017Dies3lMadrid

Friday 30 June 2017

19:30 - 21:30De schilder: lezing met kunstenaar Peter ColsteeKruithuis - STOK's-Hertogenbosch
19:30 - 23:59GAY BINGO De Zomer Editie W/ o.a Milkshake Festival TicketsDe KastGroningen
20:00 - 23:00VideoBingo XL HotSpot BarHotSpot BarAmsterdam
20:30 - 00:00Explore UtrechtCafe KalffUtrecht
21:00Women Only PartyLOUD RotterdamRotterdam
22:00 - 05:00Friday Edition (Z)onderbroekClub ChurchAmsterdam
22:00 - 04:00Friday night: Fout & Stout [DJ Marjo]PallaZEindhoven
23:00 - 09:005 Years White Boy WastedClub NYXAmsterdam
23:00 - 04:00GAY - POP - PARTY on 42nd floorilovepopcakeDen Haag

Saturday 01 July 2017

13:00 - 19:00Strand uitje: Bitches on the BeachStrandtent SoomersScheveningen
15:00 - 00:00Flirtation Beach editionBeachclub VroegerHaarlem
19:30 - 21:30Lust en Littekens: lezing met Herman CoolsGalerie Mooiman, male/gay art galleryGroningen
21:00 - 00:00Bo Monde does the Queen's HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 02:00Kosmo3000 pumps up the Queen's HeadCafé The Queen's HeadAmsterdam
21:00 - 00:00Karaoke NightCOC de KroonLeiden
22:00 - 05:00Saturday Edition (Z)onderbroekClub ChurchAmsterdam
22:00 - 04:00DJ Buddha: Ibiza House NightPallaZEindhoven
22:00 - 04:30Clubnight Dj Martin RiveraBolkeEnschede
23:00 - 09:003x NYX till 9am3x NYXAmsterdam
23:00 - 07:00Rapido World TourRed & Blue CargoClub AntwerpAntwerp
23:00 - 04:00DJ WatsWilsons by R&RHaarlem

Sunday 02 July 2017

12:00 - 17:00Genki Garden's OesterpartyRestaurant GENKIAmsterdam
15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam
17:00 - 22:00Hof Lounge - The Summer Hits A Gogo edition!Het HedenDen Haag
20:00 - 03:00Pink Monkey Sasja's BirthdayMonkey BarHaarlem
23:00 - 04:00Billy Balster | De Zomer Kick-OffClub NYXAmsterdam

Monday 03 July 2017

18:00 - 02:00Calle Ocho's Suave MondayCalle OchoAmsterdam

Tuesday 04 July 2017

21:00 - 00:00Queen's Head Bingo met Coby van Dam!Café The Queen's HeadAmsterdam

Wednesday 05 July 2017

20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht
20:15 - 23:15Prik's Pink Pub QuizPRIKAmsterdam

Thursday 06 July 2017

19:00 - 21:30Hand in hand door Nederland! Homofobie anno 2017. Network eventBodytalkUtrecht
20:00 - 01:00Puppy Night Out at The WebThe Web AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00SchuurPapier / 6 Juli / Summer KickoffClub NYXAmsterdam

Friday 07 July 2017

18:00 - 02:00Big Bear NightSAUNA STEAMWORKSArnhem
19:00 - 01:00FTF - The Secret Garden (Opening)AmsterdamAmsterdam
20:00Smartlappen Karaoke!Jan van CepAmstenrade
21:00 - 00:00Coby's Cut Karaoke!Café The Queen's HeadAmsterdam
22:00 - 04:00Friday night: The greatest hits & best songs [DJ Ivar]PallaZEindhoven
23:00 - 05:00Fluff Disco | Club NYXFluff Disco

Saturday 08 July 2017

22:00 - 04:00DJ Ivar's SaturDancePallaZEindhoven
22:00 - 05:00Feessie zoals vroegerCOC LeidenLeiden
22:00 - 06:00WUT? CLUB x Milkshake: Official Pride in London PartyThe SteelyardLondon
23:00 - 05:00Flirt Groningen | ZomerformuleOosterstraat 13A, 9711 NN Groningen, Nederland
23:00 - 05:003x NYX presents Sjaniekwa3x NYXAmsterdam
23:00 - 05:00Broodje Aap serveert: Foam & Pool Party't BölkeEnschede
23:00 - 04:00Wilsons SchuimpartyWilsons by R&RHaarlem

Sunday 09 July 2017

13:30 - 15:00Poink gaat voetballenGoffertpark Nijmegen
23:00 - 04:00Billy Balster x MI CASA ES SU CASAClub NYXAmsterdam

Thursday 13 July 2017

14:00 - 17:00Sugar Daddy | NyX op DonderdagSUGAR DADDYAmsterdam
16:00 - Fri 13:0011 years PRIK birthday party!PRIKAmsterdam
20:00 - Sat 04:00ThomTom Tiendaagse 2017ThomTomNijmegen

Friday 14 July 2017

19:30 - 22:00Summer Blockbuster: Spider-ManPathéDelft
21:00 - 04:00ChickZ: Reggaeton MadnessChickZTilburg
22:00 - 02:00Summer Event: Gin & TonicsDWHDelft
23:00 - 05:00Vriendjespolitiek Amsterdam l Club NYXClub NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Dollhouse queer party at ThomtomThomTomNijmegen

Saturday 15 July 2017

13:00 - 23:00Wasteland SummerfestThuishavenAmsterdam
20:30Spectacular Drag SaturdaysCOC LimburgMaastricht
21:00 - 05:00Ravage #5 Summer HeatThemoodsbarRotterdam
22:00 - 05:00Furball - July 15th at Club chUrchClub ChurchAmsterdam
22:00 - 04:30Clubnight Dj LooperBolkeEnschede
23:00 - 05:003x NYX presents Osie Square3x NYXAmsterdam

Sunday 16 July 2017

13:00 - 23:00Chilling SundayMen Lovers Gay EventsBekkevoort
15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam
16:00 - Fri 22:00Drift Op De Boot - 16, 19 & 21 juli (Uitverkocht)Waalkade, 6511 XP Nijmegen, Nederland

Monday 17 July 2017

20:00 - 00:30Heroes from the ZerosThomTomNijmegen

Wednesday 19 July 2017

11:00 - Thu 01:00Roze Woensdag 19 juli NijmegenJoris Ivens PleinNijmegen
13:00 - Thu 04:00Milkshake Blockparty - Rose Woensdag - NijmegenMolenstraat, 6511 HK Nijmegen, Nederland
18:00 - 21:00Haus Of ThomTom; De Roze Woensdag EditieThomTomNijmegen
20:00 - 00:00BorrelCafe KalffUtrecht
21:00 - 00:30Roze Woensdag Kiss Kiss @ThomTomKissKissClubNijmegen

Thursday 20 July 2017

19:00 - 00:30Bölke Open Air 2017 "Grolsch Summer Sounds"Oude MarktEnschede
23:30 - 03:00Superposh 20 Juli 2017. MY BIG FAT GREEK Gayparty.SUPERPOSHAmersfoort

Friday 21 July 2017

17:00 - 20:00BYOB: Prosecco & ChillDelftse HoutDelft
23:00 - 05:00Opgewonden met NYX!Club NYXAmsterdam

Saturday 22 July 2017

12:00 - 23:00De Leuke Festival 2017De Voorveldse PolderUtrecht
17:00 - 01:00PANN BeachpartyFonk BeachScheveningen
23:00 - 05:00BACKDOOR meets FLIKKER at AKHNATON AmsterdamAkhnatonAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents The Amazing Agency3x NYXAmsterdam
23:00 - 04:00Milkshake pre-partyWilsons by R&RHaarlem
23:00 - 05:00CROWN HOUSECOC de KroonLeiden

Sunday 23 July 2017

16:00 - 04:00Pink PleasureCafe Peanuts TilburgTilburg
20:00 - 04:00Pink Passion: de Valse StartLollipop OutdoorTilburg

Monday 24 July 2017

12:00 - 23:00Roze Maandag 2017TilburgTilburg
12:00 - 14:30Roze Karavaan 2017Station TilburgTilburg
12:30Sway Bus Roze Maandag Tilburgse Kermis
13:00 - Tue 04:00Roze Maandag 2017: Lollipop Outdoor XtravaganzaLollipop OutdoorTilburg

Thursday 27 July 2017

16:00 - Mon 14:00La Femme050dagenBoerderij De Diek'nZeerijp

Friday 28 July 2017

15:00 - 17:00Geannuleerd: Stadswandeling Vrouwen op de kaart vrijdag 28 juliLa Femme050Zeerijp
19:30 - 00:00Blame It On Bianca Del RioTheater AmsterdamAmsterdam
23:00 - 05:00Moist / 28 July / Club NyxClub NYXAmsterdam

Saturday 29 July 2017

11:00 - 14:00Pride Walk Amsterdam 2017Homomonument
12:00 - Sun 23:00Milkshake festival 2017 - AmsterdamWesterpark, 1014 Amsterdam, Nederland
12:00 - Sun 23:00Pride Amsterdam 2017 - This Is My PridePride AmsterdamAmsterdam
12:00 - Sun 19:00Bear village by Bear-Necessity at MilkshakeAmsterdamAmsterdam
12:00 - 22:00LDMT (Less Drama More Techno) at Milkshake Festival AmsterdamMilkshake festival AmsterdamAmsterdam
13:00 - 23:00Pride Park - Opening Pride 2017 - VondelparkVondelpark, 1071 Amsterdam, Nederland
22:30 - Mon 04:00Milkshake festival 2017 - Amsterdam - the Official Afterparties!Milkshake festival AmsterdamAmsterdam
23:00 - 04:00Kalinichta - Unofficial Milkshake After PartyNoorderlicht CaféAmsterdam
23:00 - 05:00The 1&1 Pride CelebrationParadiso AmsterdamAmsterdam
23:00 - 05:003x NYX presents PUSSY WAGON3x NYXAmsterdam

Sunday 30 July 2017

17:00 - 23:00Sunday Social - Gay Pride SpecialW AmsterdamAmsterdam

Tuesday 01 August 2017

14:00 - 02:00LAN Party & Pizzas!DWHDelft

Friday 04 August 2017

16:00 - Sat 12:00Caribbean StreetpartyCafe RealityAmsterdam
17:00 - 23:59HeBiHo VrijMiBo DiscoAmstelveldAmsterdam
19:00 - Sun 03:00PRIK Pride Street Parties - Gay Pride 2017 AmsterdamPRIKAmsterdam
23:00 - Sun 09:003x NYX Gaypride Weekender3x NYXAmsterdam

Saturday 05 August 2017

10:00 - Sun 17:00First ever Bi Boat in the Amsterdam Canal Parade!AmsterdamAmsterdam
13:00 - 23:59Our LoveAmstelveldAmsterdam
13:00 - 17:00Canal Parade 2017 - Official Pride EventPride AmsterdamAmsterdam
14:00 - 17:00Canal Parade She is MY PrideAmsterdamse grachtenAmsterdam
16:00 - Sun 22:00This Is My Pride Weekend - Dam squareDam, 1012 Amsterdam, Nederland
20:00 - Sun 09:00FunHouse XXL - Pride EditionWestergasfabriek AmsterdamAmsterdam
22:00 - 05:00Bear Necessity pride editionPanama Amsterdam
23:00 - 05:00FPQXL (GAY PRIDE)Paradiso AmsterdamAmsterdam
23:00 - 07:00Gaypride Is BurningDe MarktkantineAmsterdam

Sunday 06 August 2017

15:00 - 02:00Rapido - Pride EditionParadiso AmsterdamAmsterdam
15:00 - 23:00Rosario - Gay Pride XXL Edition '17't Blauwe TheehuisAmsterdam
15:00 - 19:00XXL Naked Party - Gay Pride EditionEagle AmsterdamAmsterdam

Monday 07 August 2017

01:00 - 10:00Rapido AFTER - Pride EditionWesterUnieAmsterdam

Friday 11 August 2017

23:00 - 04:00De Danshal • 11.08.17Club NYXAmsterdam

Saturday 12 August 2017

23:00 - 05:003x NYX presents Flikker3x NYXAmsterdam

Friday 18 August 2017

22:30 - 04:00PANN 25+Winkel van SinkelUtrecht

Saturday 19 August 2017

11:00 - 23:00Gaymers & JU go EftelingEftelingKaatsheuvel
17:00 - 22:00Kiss Bang Cruise - Sunset EditionThe Kiss Bang CruiseAmsterdam
18:30 - 21:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam
22:00 - 04:00MoksieCOC Leiden
23:00 - 02:00GGD vaccineert in COC LeidenCOC de KroonLeiden

Sunday 20 August 2017

15:00 - 19:00Horsemen & KnightsEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 26 August 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht
23:00 - 05:00EnSuite - Season OpeningensuiteUtrecht

Sunday 27 August 2017

16:00 - 20:00Total Black OutDirty DicksAmsterdam

Saturday 02 September 2017

22:00 - 05:00FunHouse meets AtlantisWesterUnieAmsterdam
22:00 - 03:00Dollhouse QueerpartyWillemeenArnhem
23:00 - 06:00RUBBER • SEASON OPENINGRUBBERUtrecht

Sunday 03 September 2017

15:00 - 19:00Naked PartyEagle AmsterdamAmsterdam
15:00 - 02:00Rapido meets AtlantisParadiso AmsterdamAmsterdam

Saturday 09 September 2017

23:00 - 04:00SPELLBOUND Sept 2017OCCIIAmsterdam

Friday 15 September 2017

14:00 - Sun 12:00Bi Kampeer WeekendVOF Kampeerterrein HarskamperdennenKootwijk
18:00 - Sun 15:00Poink gaat kamperenKampeerboerderij groot zandeHummelo en Keppel
21:00 - 04:00Miss Travestie Tilburg, voorronde 1De LollipopTilburg
23:00 - 05:00Club Mokum: Hip Hop, R&BClub NYXAmsterdam

Saturday 16 September 2017

22:30 - 04:00PANN Rainbows & UnicornsTivoliVredenburgUtrecht
23:00 - 05:003x NYX pres. I Will Survive: It's Britney B*tch3x NYXAmsterdam

Thursday 21 September 2017

10:00 - Sun 23:00Rotterdam Pride 2017Rotterdam PrideRotterdam

Friday 22 September 2017

21:00 - 04:00Miss Travestie Tilburg, Voorronde 2De LollipopTilburg

Saturday 23 September 2017

22:00 - 06:00Cocktail Fest - The Second EditionMaassilo RotterdamRotterdam

Friday 29 September 2017

21:00 - 04:00Miss Travesite Tilburg, Grand FinalDe LollipopTilburg

Friday 06 October 2017

23:00 - Sun 09:00Five years Club NYX!Club NYXAmsterdam

Saturday 07 October 2017

22:00 - 04:00PANN ApeldoornPodium GigantApeldoorn

Saturday 14 October 2017

21:00 - 03:00Pink Party presents 'Pink Candy'RebelleMaastricht
22:00 - 04:00MoksieCOC Leiden

Thursday 26 October 2017

18:00 - Sun 04:00Leather Pride Amsterdam 2017 - 21st EditionAmsterdamAmsterdam

Saturday 28 October 2017

23:00 - 02:00GGD vaccineert in COC LeidenCOC de KroonLeiden
23:00The LickACUUtrecht

Sunday 29 October 2017

16:00 - 20:00Total Black OutDirty DicksAmsterdam

Saturday 04 November 2017

22:00 - 04:00PANN HaarlemPatronaat HaarlemHaarlem

Friday 24 November 2017

23:00 - 05:00Pinky's Friday: Hip Hop, R&B & SoulglowClub NYXAmsterdam

Saturday 25 November 2017

17:30 - 23:30FickstutenmarktEagle AmsterdamAmsterdam

Saturday 23 December 2017

23:00 - 02:00The LickACUUtrecht

Saturday 30 December 2017

22:00 - 04:00MoksieCOC Leiden

Thursday 01 March 2018

16:00 - Mon 23:00Amsterdam Bear Weekend 2018

Wednesday 09 May 2018

19:00 - 23:30Popquiz Marathon 2018
0